138380-2025 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – Revitalizace areálu BEKON v Hrádku nad Nisou – Výkon TDS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace areálu BEKON v Hrádku nad Nisou – Výkon TDS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění technického dozoru stavebníka (dále také jen „TDS“) ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění a dalších relevantních právních předpisů při realizaci stavebních prací v rámci Revitalizace areálu BEKON v Hrádku nad Nisou ".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Revitalizace areálu BEKON v Hrádku nad Nisou – Výkon TDS"
Interne Kennung: "Revitalizace areálu BEKON v Hrádku nad Nisou – Výkon TDS"