138382-2025 - Planung
Tschechien – Informationssysteme – eHealth – rozvoj elektronického zdravotnictví ve vybraných zdravotnických zařízeních skupiny AGEL
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth – rozvoj elektronického zdravotnictví ve vybraných zdravotnických zařízeních skupiny AGEL
Beschreibung: Veřejná zakázka je realizována jako společné zadávání, jehož účastníky jsou vybraná zdravotnická zařízení skupiny AGEL. Zástupcem účastníků společného zadávání je pro účely realizace veřejné zakázky je Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému vybraných zdravotnických zařízení skupiny AGEL v oblasti elektronizace procesů, elektronizace a standardizace zdravotnické dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je dále napojení na systémy výměny zdravotnické dokumentace na národní i nadnárodní úrovni a další integrace na systémy veřejné správy. Veřejná zakázka bude financována z dotačních programů: a) 78. výzva k předkládání žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027 s názvem "IROP - eHealth - SC 1.1 (MRR)", vyhlášená Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky, b) 79. výzva k předkládání žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027 s názvem "IROP - eHealth - SC 1.1 (PR)", vyhlášená Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky a c) Průběžná výzva č. 22 k předkládání žádostí o finanční podporu projektům v rámci Národního plánu obnovy ČR, vyhlášená Ministerstvem vnitra České republiky, č. j. MV- 63641-65/OFSP-2022, Pilíř: Digitální transformace, název komponenty: 1. 1 Digitální služby občanům a firmám, Reforma 2: Služby elektronického zdravotnictví Na základě výsledků zadávacího řízení na veřejnou zakázku uzavřou jednotlivá zdravotnická zařízení účastnící se společného zadávání s vybraným dodavatelem samostatné smlouvy na plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung