2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych oraz ewentualnych ich zwrotów w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo Pocztowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 366 z późn. zm.) na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, dla których realizowane jest zamówienie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych oraz ewentualnych ich zwrotów w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo Pocztowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 366 z późn. zm.) na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, dla których realizowane jest zamówienie. 2.Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy. Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, w szczególności jest wpisany do rejestru operatorów pocztowych, prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zgodnie z art. 6 ustawy Prawo pocztowe z dnia 23 listopada 2012 r. 3.Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy będących załącznikiem nr 3 do SWZ oraz w załączniku 2a i 2b do OPZ.
Interne Kennung: OR-D-III.272.1.2026.DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste, 64122000 Interne Bürobotendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste, 64100000 Post- und Kurierdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy będących załącznikiem nr 3 do SWZ oraz w załączniku 2a i 2b do OPZ.