13841-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Obsługa 14 szaletów miejskich, ogólnodostępnych, zlokalizowanych na terenie miasta Kielce w latach 2025-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa 14 szaletów miejskich, ogólnodostępnych, zlokalizowanych na terenie miasta Kielce w latach 2025-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa czternastu szaletów miejskich, publicznych, ogólnodostępnych, zlokalizowanych na terenie miasta Kielce, w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. do dnia 04.01.2027 r. 2. Zakres usługi obejmuje m.in.: 2.1. wykonywanie zabiegów higieniczno-sanitarnych obejmujących: 2.1.1. mycie posadzek, glazury, lamperii, okien, drzwi, urządzeń sanitarnych oraz innych elementów stanowiących wyposażenie szaletów; 2.1.2. dezynfekcję urządzeń sanitarnych; 2.1.3. bieżące wyposażenie w neutralizatory zapachów; 2.2. konserwację obiektu oraz jego wyposażenia obejmująca w szczególności: 2.2.1. przeglądy instalacji wodno-kanalizacyjnej, bieżące usuwanie usterek i uszkodzeń oraz regulacja zaworów i spłuczek, wymiana uszczelek, desek sedesowych, udrażnianie przewodów kanalizacyjnych; 2.2.2. przeglądy instalacji elektrycznej, usuwanie usterek lub uszkodzeń, wymiana lub naprawa gniazdek elektrycznych, wyłączników, opraw, spalonych grzejników i term elektrycznych; 2.2.3. naprawy stolarki okiennej, drzwiowej oraz rolet połączone z jej malowaniem, w tym uzupełnianie wybitych szyb, naprawa i wymiana zamków, naprawa i wymiana klamek drzwiowych, naprawa zawiasów drzwi; 2.2.4. uzupełnianie brakującej glazury i terakoty; 2.2.5. zamalowywanie napisów tzw. ”graffiti” (farba do zamalowania winna być w odcieniu na jaki pomalowany jest obiekt); 2.2.6. wymianę uszkodzonych lub skradzionych pojemników na: papier, mydło, ręczniki papierowe oraz baterii zlewozmywakowych; 2.2.7. kontrola stanu technicznego pokrycia dachów szaletów i usuwanie ewentualnych przecieków; 2.3. zapewnienie kompletności usługi dla korzystających z szaletu, a w szczególności zapewnienie skorzystania z miski ustępowej, pisuaru, papieru toaletowego, mydła w płynie, ręczników jednorazowego użytku, koszy wraz z workami na odpady komunalne, 2.4. zapewnienie obsługi szaletów codziennie (przez 7 dni w tygodniu) w godzinach ich otwarcia oraz wydłużania godzin otwarcia szaletu, znajdującego się w rejonie organizowanych imprez plenerowych bez naliczania dodatkowych opłat; 2.5. umieszczenie na szaletach w widocznych miejscach tabliczek o wymiarach nie mniejszych niż 30 x 20 cm o treści: „Szalet miejski bezpłatny”; 2.6. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania należycie opłaconego ubezpieczenia z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z realizacją przedmiotu zamówienia oraz winien utrzymać przedmiotowe ubezpieczenie na tym samym poziomie przez cały okres obowiązywania umowy, zgodnie z §9 wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać przedmiot zamówienia zapewniając wykorzystanie pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym na poziomach wymaganych przez przepisy ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1289), odnoszące się do Zamawiającego będącego jednostką samorządu terytorialnego, której liczba mieszkańców przekracza 50 000, z uwzględnieniem wejścia w życie, w trakcie obowiązywania umowy, kolejnych jej przepisów (art. 35 ww. ustawy) i ewentualnych zmian ustawy (obecnie wymagany udział tych pojazdów wynosi co najmniej 10%, po dn. 31.12.2024 r. będzie to 30%).
Vorherige Bekanntmachung: 644929-2024
Interne Kennung: AK-V.271.21.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001