See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologisch Veldwerk t.b.v. soorten Management Plan (SMP)
Beschreibung: De opdracht bestaat uit geschikte marktpartijen te contracteren voor het verrichten van Ecologisch Veldwerk t.b.v. Soorten Management Plan (SMP) ten behoeve van de Opdrachtgever. De opdracht omvat het uitvoeren van een onderzoek naar de populaties van gebouw-bewonende soorten binnen de bebouwde omgeving van de gemeente Heerlen. Dit onderzoek dient als basis voor het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP). Het onderzoeksgebied betreft een totale oppervlakte van 45,5 km² en is onderverdeeld in 23 percelen (wijken).
Interne Kennung: 66100 / I&A7645
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 90712000 Umweltplanung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschreibung: U schrijft in op perceel A, Maria Gewanden-Terschuren, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschreibung: U schrijft in op perceel B, Mariarade, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C
Beschreibung: U schrijft in op perceel C, Hoensbroek-De Dem, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel D
Beschreibung: U schrijft in op perceel D, Nieuw Lotbroek, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel E
Beschreibung: U schrijft in op perceel E, De Koumen, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel F
Beschreibung: U schrijft in op perceel F, Heerlerheide-Passart, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel G
Beschreibung: U schrijft in op perceel G, Vrieheide-De Stack, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel H
Beschreibung: U schrijft in op perceel H, Heksenberg, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel I
Beschreibung: U schrijft in op perceel I, Rennemig-Beersdal, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel J
Beschreibung: U schrijft in op perceel J, Zeswegen-Nieuwhusken, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel K
Beschreibung: U schrijft in op perceel K, Woonboulevard-Ten Esschen, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel L
Beschreibung: U schrijft in op perceel L, Schandelen-Grasbroek, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Perceel M
Beschreibung: U schrijft in op perceel M, De Hei, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Perceel N
Beschreibung: U schrijft in op perceel N, Meezenbroek-Schaesbergerveld, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Perceel O
Beschreibung: U schrijft in op perceel O, Molenberg, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Perceel P
Beschreibung: U schrijft in op perceel P, Heerlen-Centrum, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Perceel Q
Beschreibung: U schrijft in op perceel Q, Eikenderveld, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Perceel R
Beschreibung: U schrijft in op perceel R, Welten-Benzenrade, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Perceel S
Beschreibung: U schrijft in op perceel S, Bekkerveld, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Perceel T
Beschreibung: U schrijft in op perceel T, Caumerveld-Douve Weien, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Perceel U
Beschreibung: U schrijft in op perceel U, Heerlerbaan-Schil, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Perceel V
Beschreibung: U schrijft in op perceel V, Heerlerbaan-Centrum, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Perceel W
Beschreibung: U schrijft in op perceel W, De Beitel, in deze aanbesteding, welke nader is beschreven in de aanbestedingsleidraad en overige bijbehorende documenten en bijlagen.
Interne Kennung: 23