138542-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku w podziale na 4 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku w podziale na 4 zadania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku w podziale na 4 zadania: 1) Zadanie 1 – dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, 2) Zadanie 2 – dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, 3) Zadanie 3 – dostawa fabrycznie nowych mebli, 4) Zadanie 4 – dostawa fabrycznie nowych odczynników chemicznych, 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Maksymalna liczba części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy to 4 części. 3. Zasady prowadzenia postępowania, wskazane w niniejszej swz, są takie same dla każdego Zadania (chyba, że w treści swz wskazano inaczej).
Interne KennungOR-II.272.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32413100 Router für Netzwerke, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie 1 – dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego
BeschreibungDostawa obejmuje: Komputer stacjonarny 21 Listwa antyprzepięciowa 11 Drukarka 1 Rzutnik multimedialny 1 Kabel HDMI 1 Laptop 18 Oprogramowanie tzw. pakiet biurowy typu Office (dostawa licencji). Licencja bezterminowa 40 Zestaw głośników do komputera 2 Urządzenie wielofunkcyjne laserowe + zestaw tonerów 2 Wizualizer 2 Monitor interaktywny 2
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213100 Tragbare Computer, 32413100 Router für Netzwerke, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162100 Lehrmittel
LosLOT-0003
TitelZadanie 2 – dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych,
BeschreibungDostawa obejmuje: Mikroskop cyfrowy 1 Miernik glebowy 4 – funkcyjny 1 Zestaw mierników do badań środowiskowych 1 Konduktometr 1 Refraktometr 1 Miernik TDS EC CF Wody składników odżywczych LED 1 Zestaw do kalibracji mierników pH 1 Cyfrowe, mobilne laboratorium biologiczno-chemiczne 4 Elektroda do oznaczania tlenu rozpuszczonego w wodzie 2 Czarno-Biały Krążek Secchi`ego 1 Filtracja wody. Zestaw doświadczeń 2 Przyrząd do pobierania próbek gleby 2 Zestaw do badania gleby 10 Pakiet do badania zawartości azotanów w wodzie i glebie 5 Paski wskaźnikowe do oznaczania zawartości olejów w wodzie/glebie 2 Sita Glebowe – Komplet 4 2 Zlewka-Czerpak Z Zaciskiem 1 Drążek Teleskopowy 1 Zestaw Edukacyjny WODA - Filtrowanie, Oczyszczanie, Uzdatnianie 5 Pakiet do badania zawartości tlenu rozpuszczonego w wodzie 10 Pakiet do oznaczania twardości ogólnej wody 10 Pakiet do badania zawartości chlorków w wodzie 10 Pakiet do badania zasadowości wód 10 Pakiet do badania zawartości siarczynów w wodzie 10 Pakiet do badania zawartości dwutlenku węgla w wodzie 10 Tester Combo 1 Walizka ekobadacza do obserwacji oraz badania wód i gleb 10 Zestaw Modeli – Energie Odnawialne 1 Biodegradacja – Zestaw Doświadczalny 2 3-komorowy pojemnik z lupami do biodegradacji 1 Kropla Wody Pełna Życia – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Życie W Glebie – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Zwierzęta I Rośliny Uszkodzone, W Tym Na Skutek Degradacji Środowiska 1 Protisty – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Bakterie – 10 Preparatów Mikroskopowych 1 Miernik Promieniowania UV 1 Obieg Wody W Przyrodzie, Magnetyczny Na Tablicę, 1 Monitor Powietrza CO2 Z Miernikiem Wilgotności I Temperatury 1 Plansza Ścienna: Rośliny Wskaźnikowe 1 Plansza Ścienna: Rodzaje Zanieczyszczeń Środowiska 1 Plansza Ścienna: Skala Porostowa 1 Plansza Dwustronna: Gleba: Zawsze Taka Sama? - Profile Glebowe/Strona Ćwiczeniowa 1 Plansza Dwustronna: Zasady Segregacji/Strona Ćwiczeniowa 1 Ekologia. Zestaw tablic 1 Zestaw do destylacji z płaszczem i statywem 1 Zestaw areometrów 1 Miernik stężenia pyłu zawieszonego PM10, PM 2,5 1 Rękawiczki nitrylowe 4 Suszarka do próbówek 3 Miernik zanieczyszczeń powietrza 4 Zestaw do badań stanu powietrza 6 Stacja meteorologiczna + statyw 1 Konduktometr 3 Pehametr 3 Modele i plansze ekologiczne 1 zestaw składający się z 10 różnych elementów -sztuk Minilaboratorium kolorymetryczne 6 Biodegradacja w praktyce 6 Gleba i jej struktura - próbki 6 Profesjonalny zestaw do analizy gleby 4 Kwasomierz glebowy 6 Ecoprojekty 1 zestaw składający się z 10 różnych elementów -sztuk Mikroskop z wyświetlaczem 4 Mikroskop z kamerą 4 Preparaty mikroskopowe uszkodzonych roślin i zwierząt na skutek degradacji środowiska 6 Waga 4 Zestaw szkła laboratoryjnego 6 Stacja do segregacji 2 Stacja do biodegradacji 6 Zestawy do badań terenowych 10 Ubrania do pracowni 1 zestaw z 20 sztuk Apteczka do pracowni i w teren 4 Mobilne laboratorium wielofunkcyjne 2 Czyli 1 szt. poz. 1 i 1 szt. poz. 2 Fotometr + odczynniki 2 Pracownia ekologiczna 2 Czyli 1 szt. poz. 1 i 1 szt. poz. 2 Zestawy demonstracyjne 1 zestaw składający się z 5 różnych elementów -sztuk Bagietki 2 Biureta z kranem teflonowym 4 Chłodnica 4 Cylinder 8 Cylinder 8 Cylinder 8 Eksykator 2 Eksykator 2 Fartuchy 30 Gruszki 4 Kanister 5l z miarką 1 Kanistry do poboru wody 4 Kolba miarowe 32 Kolba miarowe 8 Kolba miarowe 8 Kolba miarowe 8 Kolba próżniowa ze szklanym króćcem 4 kolba stożkowa 4 Kolba stożkowa 12 Kolba stożkowa 4 Krystalizator 4 Krystalizator 4 Kuwety pomiarowe pojemności 2 Lejek filtracyjny Buchnera 4 Lejek szklany 4 Łyżko -szpatułka 4 Magnesy 1 Maski ochronne z filtrem węglowym 30 Miernik do pomiaru stężenia tlenu rozpuszczonego 2 Mikser/blender kielichowy 1 Mineralizator 1 Naczynko wagowe 8 Łącznie 8 sztuk (w tym 3 szt. opakowań po100 szt.) Okulary ochronne 30 Parownice 16 Pęsety do sączków 4 Pipety automatyczne 4 Pipety automatyczne 4 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Pipety wielomiarowa 16 Płyta grzewcza laboratoryjna 2 Przyrząd do badania natężenia światła 1 Rękawice bawełniane PLS MINI nakrapiane PCV 8 Rękawiczki nitrylowe M 3 Rękawiczki nitrylowe S 3 Rozdzielacz gruszkowy 1L 8 Sączki duże do indeksu fenolowego 1 Sączki z włókna szklanego borokrzemianowego 1 Statyw z łapą trójpalczastą z łącznikiem 4 Stojak na pipety 4 Stojak na testy kuwetowe Razem 2 stojaki Stojaki na większe kuwety 1 Suszarka do włosów ze strumieniem zimnego powietrza 1 Szalka Petriego 8 Szczypce laboratoryjne uniwersalne 4 Tablica dydaktyczna ze szkłem laboratoryjnym 1 Tablica suchościeralna, magnetyczna wolnostojąca 1 Test kuwetowy ChZT, 1 Testy kuwetowe fenole 1 Testy kuwetowe ChZT 1 Testy kuwetowe Azot ogólny 1 Testy kuwetowe Chrom 1 Testy kuwetowe detergenty anionowe 1 Testy kuwetowe Azot ogólny 1 Testy kuwetowe Fosfor ogólny 1 Testy kuwetowe Cynk 1 Testy kuwetowe detergenty niejonowe 1 Testy kuwetowe ChZT 1 Testy kuwetowe Nikiel 1 Testy kuwetowe miedź 1 Tryskawka 500 ml 4 Wskaźniki lakmusowe pH 4 Wzorzec przewodności 1 Zestaw markery +gąbka 2 Zestaw szczotek do czyszczenia szkła laboratoryjnego 4 Zlewka 10 Zlewka 10 Zlewka 8 Zlewka 10 Zlewka 8 Skrypt - opracowanie-wydruk 25 Biureta cyfrowa 4 Destylarka 1 Mętnościomierz laboratoryjny 1 Miernik do pomiaru dźwięku, aplikacja do pomiaru hałasu 1 Spektrofotometr VIS (+kuwety i wzorce) 2 Urządzenie wielofunkcyjne (pH, przewodność, temperatura) 2 Waga laboratoryjna analityczna 2 Waga laboratoryjna do 1kg 1 Suszarka laboratoryjna/ Cieplarka 1
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 33696300 Chemische Reagenzien, 38510000 Mikroskope
LosLOT-0004
TitelZadanie 3 – nie później niż w terminie maksymalnie do 60 dni od dnia popisania umowy
BeschreibungDostawa obejmuje: Biurko 20 Fotel 20 Zestaw mebli do pracowni ochronne 2 Szafa metalowa do przechowywania odczynników 1 Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych 1
Interne Kennung3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
LosLOT-0005
TitelZadanie 4 – dostawa fabrycznie nowych odczynników chemicznych,
BeschreibungDostawa obejmuje: Odczynniki chemiczne – zestawy 4 4-aminopiryna (4-aminoantypiryna) 1 Agar 1 Alkaliczny roztwór winianu sodowo-potasowego 1 Amoniak r-r 25% CZDA 1 Azotan srebra 1 Bufor amoniakalny 1 Chlorek amonu 1 Chloroform CZDA 1 Chromian potasu czda basic 100g 1 Czerń eriochromowa T (czerń eriochromowa i chlorek sodowowy) 1 Di-Potasu wodorofosforan CZDA, K2HPO4 100 g 1 Eter naftowy t.w. 40-60°C CZDA, 1 Kwas azotowy 65% 1 kwas ortofosforowy(V) 85% CZDA 1 Kwas siarkowy 1mol/l (2N) r-r mianowany 1 Kwas siarkowy 95% 1 Kwas solny 35-38% CZDA 1 Magnezu siarczan 7. hydrat CZDA 1 N-(1-Naftylo)etylenodiaminy dichlorowodorek CZDA, ACS – 10g, 1 Odczynnik SulfaVer 4 do oznaczania siarczanów 1 Potasu diwodorofosforan KH2PO4 CZDA; 250g 1 Potasu heksacyjanożelazian (III) CZDA – 100g 1 Potasu nadmanganian 1 Roztwory buforowe 1 Roztwory wskaźnikowe pH (oranż metylowy 250 ml + fenoloftaleina 250 ml) 1 Salicylan sodowy cz.d.a. 1 Salicylan sodu czda 250g 1 Siarczan miedzi (II) 1 Sodu chlorek czda; 1kg 1 Sodu dichloroizocyjanuran 2 hydrat >98%, 1 Sodu nitroprusydek 2 . hydrat CZDA, Na2Fe(CN)5NO · 2H2O - 10 g 1 Sodu siarczan bezwodny CZDA, 250 g 1 Sodu wodorotlenek mikrogranulki CZDA; 500g 1 Sulfanilamid CZDA – 100g 1 Tri-Sodu cytrynian 2. hydrat CZDA, ACS, 500g 1 Wapnia chlorek 6. hydrat CZDA 250g 1 Wersenian dwusodowy z dodatkiem magnezu ( sól dwusodowa kwasu Wersenowego i uwodniony chlorek magnezu), 1 Winian sodowo potasowy 1 Wodorotlenek sodu 1 Żelaza (III) chlorek 6 hydrat CZDA, 100 g 1 Ferro Ver Iron Reagent 1
Interne Kennung4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien