See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi i akcesoriów dla Bloku Operacyjnego SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 24 zadania częściowe
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 24 zadania - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/24 do SWZ.
Interne Kennung: AZ-P.EK.2026.4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 31711140 Elektroden, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33141641 Sonden, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – sprzęt do laparoskopii ginekologicznej
Beschreibung: sprzęt do laparoskopii ginekologicznej - zał. 2/1 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – akcesoria do diatermii ARC400
Beschreibung: akcesoria do diatermii ARC400 - zał. 2/2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – akcesoria do morcelacji
Beschreibung: akcesoria do morcelacji - zał. 2/3 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 - artykuły uzupełniające do zestawu endo- i laparoskopowego
Beschreibung: artykuły uzupełniające do zestawu endo- i laparoskopowego - zał. 2/4 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 - akcesoria laryngologiczne
Beschreibung: akcesoria laryngologiczne - zał. 2/5 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 - akcesoria do przeszczepu skóry
Beschreibung: akcesoria do przeszczepu skóry - zał. 2/6 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 - materiały medyczne używane na Bloku Operacyjnym
Beschreibung: materiały medyczne używane na Bloku Operacyjnym - zał. 2/7 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 - podstawowy sprzęt do chirurgii laparoskopowej - zał. 2/8 do SWZ
Beschreibung: podstawowy sprzęt do chirurgii laparoskopowej - zał. 2/8 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9 - zestawy do moczowodów - zał. 2/9 do SWZ
Beschreibung: zestawy do moczowodów - zał. 2/9 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10 - akcesoria anestezjologiczne - zał. 2/10 do SWZ,
Beschreibung: akcesoria anestezjologiczne - zał. 2/10 do SWZ,
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11 - osprzęt do diatermii ERBE - zał. 2/11 do SWZ
Beschreibung: osprzęt do diatermii ERBE - zał. 2/11 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0012
Titel: zadanie nr 12 - narzędzia i akcesoria laparoskopowe - zał. 2/12 do SWZ
Beschreibung: narzędzia i akcesoria laparoskopowe - zał. 2/12 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 13 - akcesoria do endourologii i laryngologii - zał. 2/13 do SWZ
Beschreibung: akcesoria do endourologii i laryngologii - zał. 2/13 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 13
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0014
Titel: zadanie nr 14 - materiały zużywalne do diatermii KLS Martin - zał. 2/14 do SWZ
Beschreibung: materiały zużywalne do diatermii KLS Martin - zał. 2/14 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: zadanie nr 15 - narzędzia chirurgiczne jednorazowe - zał. 2/15 do SWZ
Beschreibung: narzędzia chirurgiczne jednorazowe - zał. 2/15 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 16 - sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii - zał. 2/16 do SWZ
Beschreibung: sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii - zał. 2/16 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: zadanie nr 17 - akcesoria chirurgiczne do zabiegów urologicznych - zał. 2/17 do SWZ
Beschreibung: akcesoria chirurgiczne do zabiegów urologicznych - zał. 2/17 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 17
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0018
Titel: zadanie nr 18 - elektrody bipolarne do diatermii laryngologicznej CelonLab ENT - zał. 2/18 do SWZ
Beschreibung: elektrody bipolarne do diatermii laryngologicznej CelonLab ENT - zał. 2/18 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 19 - materiały do udrażniania dróg oddechowych - zał. 2/19 do SWZ
Beschreibung: materiały do udrażniania dróg oddechowych - zał. 2/19 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: zadanie nr 20 - sondy do lasera Vitra 810 - zał. 2/20 do SWZ
Beschreibung: sondy do lasera Vitra 810 - zał. 2/20 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 20
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0021
Titel: zadanie nr 21 - sonda ultradźwiękowa z akcesoriami UROVISION - zał. 2/21 do SWZ
Beschreibung: sonda ultradźwiękowa z akcesoriami UROVISION - zał. 2/21 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: zadanie nr 22 - włókna laserowe wielorazowe do lasera Quanta - zał. 2/22 do SWZ
Beschreibung: włókna laserowe wielorazowe do lasera Quanta - zał. 2/22 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: zadanie nr 23 - akcesoria do elektrochirurgii - zał. 2/23 do SWZ
Beschreibung: akcesoria do elektrochirurgii - zał. 2/23 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: zadanie nr 24 - narzędzia operacyjne - zał. 2/24 do SWZ
Beschreibung: narzędzia operacyjne - zał. 2/24 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 24
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente