See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu nr sprawy 15/15PN/2025
Vorherige Bekanntmachung: 739044-2025
Interne Kennung: 15/15PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 71 - Preparat homeostatyczny IV
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 72 - Preparat homeostatyczny V
Interne Kennung: 15/15PN/2025 - 72
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 73 - Preparat homeostatyczny VI
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 74 - Pianka myjąco dezynfekująca
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 75- Preparaty do leczenia ran.
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 76 - Opatrunki do leczenia ran.
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 78 - Opatrunki na Blok Operacyjny I.
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 79 - Opatrunki na Blok Operacyjny II
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 80 - Opatrunki na Blok Operacyjny III
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 81 - Plastry
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 82 - Kompresy włókninowe z nitką RTG
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 83 - Kompresy gazowe i włókninowe
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 84 - Opatrunki.
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 85 - Opatrunek hydrokoloidowy.
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 86 - Podkłady medyczne i pieluchomajtki
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 87 – Płyny infuzyjne I
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 88 – Płyny infuzyjne II
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 89 – Płyny infuzyjne III
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 90 – Płyny infuzyjne IV
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 91 – Płyny infuzyjne V