138611-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – 31152735: het meerjarig onderhouden, monitoren en informeren over de toestand van de objecten Rijkswaterstaat Midden-Nederland district Noord
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31152735: het meerjarig onderhouden, monitoren en informeren over de toestand van de objecten Rijkswaterstaat Midden-Nederland district Noord
BeschreibungDe oorspronkelijke opdracht betrof het meerjarig onderhouden, monitoren en informeren over de toestand van de objecten gelegen in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Midden-Nederland, district Noord.
Interne Kennung31152735
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie hoofdopdracht
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlengen.