138619-2026 - Ergebnis
Dänemark – Fernheizungsleitungen – Stålrør og komponenter til Vestforsyning
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStålrør og komponenter til Vestforsyning
BeschreibungUdbuddet omfatter levering af stålrør og komponenter til anlægs- og vedligeholdelsesarbejder på fjernvarmenettet. Leverancen omfatter blandt andet: •Stålrør i relevante dimensioner til fjernvarmeinstallationer •Bøjninger, T-stykker, reduktioner, afslutningskomponenter og øvrige standardfittings •Muffer, svejsekomponenter og samlinger Rammeaftalen vil blive tildelt til en (1) leverandør.
Vorherige Bekanntmachung733110-2025
Interne Kennung596148
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0000