138664-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Krematoriumsöfen – Pořízení kremační linky krematoria v Novém krematoriu v Ústí nad Labem II.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení kremační linky krematoria v Novém krematoriu v Ústí nad Labem II.
BeschreibungPředmětem této nadlimitní veřejné zakázky je pořízení kremační linky krematoria v Novém krematoriu Ústí nad Labem, včetně montáže a všech nutných stavebních úprav. Zařízení nové kremační linky bude kompatibilní se stávající technologií, tj. s kremační pecí č. 1 a také se systémem rekuperace a s jejich řídicími systémy.
Interne KennungMMUL/PO/VZ/144711/2025/HylF
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42350000 Krematoriumsöfen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNabídková cena zahrnuje veškeré náklady nezbytné k řádnému splnění závazků dodavatele a zároveň si zadavatel vyhrazuje objemové změny rozsahu jednotlivých položek ve stavebních objektech uvedených v soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr při zachování jednotkové ceny na základě skutečného plnění při realizaci této veřejné zakázky. Tyto změny nebudou měnit celkovou povahu veřejné zakázky a budou podrobně popsány např. ve změnových listech včetně odůvodnění.