See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba a rekonstrukce části budovy č. p. 115 – ZŠ Březno III
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je přístavba a rekonstrukce části budovy ZŠ Březno, která bude probíhat za provozu školy.
Interne Kennung: Přístavba a rekonstrukce části budovy č. p. 115 – ZŠ Březno III
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení podle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001