See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń multimedialnych wraz z akcesoriami w podziale na pakiety dla Politechniki Warszawskiej Wydział Inżynierii Lądowej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń multimedialnych wraz z akcesoriami w podziale na pakiety cz. od 1 do 4: cz. 1 Dyski, karty pamięci; cz. 2 Dron z akcesoriami, przenośna kamera, bezprzewodowe mikrofony; cz. 3 Rejestracja i transmisja audio i wideo; cz. 4 Zestaw sieciowy (router i poe).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233180 Flashspeichergeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dyski, karty pamięci
Beschreibung: Dostawa dysków oraz kart pamięci (szczegółowy opis w Załączniku nr 1 - opis przedmiotu zamówienia do Zaproszenia)
Interne Kennung: ZW/01/02/2026 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233180 Flashspeichergeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dron z akcesoriami, przenośna kamera, bezprzewodowe mikrofony
Beschreibung: Dostawa drona, kamery, mikrofonów bezprzewodowych (szczegółowy opis w Załączniku nr 1 - opis przedmiotu zamówienia do Zaproszenia)
Interne Kennung: ZW/01/02/2026 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233180 Flashspeichergeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Rejestracja i transmisja audio i wideo
Beschreibung: Dostawa systemu transmisji wideo 4K, grabbera HDMI oraz rejestratora dżwieku (szczegółowy opis w Załączniku nr 1 - opis przedmiotu zamówienia do Zaproszenia)
Interne Kennung: ZW/01/02/2026 cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Zestaw sieciowy (router i poe)
Beschreibung: Dostawa routera i poe++injector (szczegółowy opis w Załączniku nr 1 - opis przedmiotu zamówienia do Zaproszenia)
Interne Kennung: ZW/01/02/2026 cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung