2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van haakarmvoertuigen met kraan
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van haakarmvoertuigen met kraan. Het leveren van 2 haakarmvoertuigen met kraan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van haakarmvoertuigen met kraan
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.