2. Verfahren
Verfahren
Titel: Optické přístroje – Endoskopická kamera
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka: Optického přístroje – endoskopická kamera – 24 ks, který bude používán pro profesionální využití primárně: a) pro prohlídky uzavřených prostor (korby nákladních vozidel, kontejnery), nahlížení do kanalizačních šachet a vyústí; b) vybavení pro vizuální kontrolu hnízdních dutin a dalších nedostupných prostor využívaných ptáky (rorýs apod.) a netopýry pro hnízdění, péči o mláďata, přezimování a podobně, ohrožených mj. v souvislosti se zateplováním či rekonstrukcemi budov a dalších člověkem využívaných objektů Optický přístroj je detailně specifikován v příloze č. 1 - Technické specifikaci – cenová tabulka této zadávací dokumentace. Zadavatel stanovil minimální požadavky na technické parametry, účastník do tabulky doplní konkrétní údaje vztahující se k nabízenému přístroji a doloží v technické specifikaci uvedené dokumenty, tedy technický list, prohlášení o shodě, případně kopie certifikátů a dalších dokumentů prokazujících technické parametry a kvalitu nabízeného zařízení, odpovídající povaze předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 50-25 Optické přístroje - Endoskopická kamera
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Optické přístroje - Endoskopická kamera
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínkou pro změnu dodavatele je: a) ukončení uzavřené smlouvy na veřejnou zakázku s výjimkou ukončení ze strany zadavatele bez udání důvodu a b) následné uzavření smlouvy s dodavatelem, který se podle hodnocení umístil na druhém místě (popř. dalším v pořadí, nebude-li smlouva s předchozím dodavatelem, z důvodu na straně dodavatele, uzavřena) a u kterého bude zadavatelem posouzena jeho nabídka postupem a v rozsahu jako u původně vybraného dodavatele.