2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Onderwijsleerpakket
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op methodegebonden duurzame gebruiks- en verbruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen, werkboeken, toetsboeken e.d.) , methodevervangende software, educatieve software en leerpakketten. 301295,16
Interne Kennung: OLP.OIGTB202402
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een Europese aanbesteding leermiddelen PO
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschreibung: De opdracht omvat 1 perceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid om de Raamovereenkomst met 3 keer 1 jaar te verlengen.