2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie ontbijtpas
Beschreibung: Door middel van deze marktconsultatie wenst gemeente Roermond inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden, aandachtspunten en randvoorwaarden binnen de markt voor het leveren en distribueren van ontbijtpassen waarmee zij gezinnen met een laag inkomen ondersteunt door hen de mogelijkheid te bieden gezonde ontbijtproducten aan te schaffen. Op dit moment ontvangen circa 150 kinderen een ontbijttas. Met de introductie van de ontbijtpas streeft de gemeente ernaar meer kinderen te bereiken, tot een maximum van 480 kinderen. Het beschikbare budget voor deze opdracht bedraagt € 290.000 per jaar voor de jaren 2026, 2027 en 2028, wat neerkomt op een totaalbudget van € 870.000 voor de volledige looptijd van de opdracht. De gemeente kan er voor kiezen om de opdracht te verlengen.
Interne Kennung: 39645-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Door middel van deze marktconsultatie wenst gemeente Roermond inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden, aandachtspunten en randvoorwaarden binnen de markt voor het leveren en distribueren van ontbijtpassen waarmee zij gezinnen met een laag inkomen ondersteunt door hen de mogelijkheid te bieden gezonde ontbijtproducten aan te schaffen.
Interne Kennung: 1