138731-2025 - Ergebnis
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Ostrów Mazowiecka.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Ostrów Mazowiecka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Ostrów Mazowiecka” realizowana przez: - wymianę 2860 sztuk opraw nieenergooszczędnych istniejących w systemie oświetleniowym gminy na oprawy energooszczędne wykonane w technologii LED gwarantujące możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadające łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i. - wykonanie dodatkowych prac montażowo- instalacyjnych, które zapewnią bezawaryjne zasilanie i pracę opraw w okresie wymaganej gwarancji nowo montowanych opraw. Zakres robót: 1) wymiana opraw, (demontaż starych opraw i montaż w ich miejsce nowych opraw), 2) wymiana przewodów przyłączeniowych opraw i osprzętu pomocniczego (przewody wysięgnikowe, słupowe zaciski prądowe i gniazda zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych) 3) wymiana i montaż wysięgników na słupach linii napowietrznej oświetlenia ulic, montaż na wysięgniku oprawy energooszczędnej z demontażu, 4) naprawa i wymiana uszkodzonych szafek oświetleniowych (PPE), wyniesienie punktów PPE z obiektów PGE Dystrybucja do nowych lokalizacji, 5) wdrożenie bezprzewodowego systemu nadzoru i sterowania pracą opraw oświetlenia ulicznego z przeszkoleniem personelu przewidzianego do obsługi systemu oświetleniowego, 6) montaż kompensacji mocy biernej w punktach PPE w przypadku jej wystąpienia i naliczania jej kosztów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ w opracowanej instrukcji SSTWiOR tj. Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, stanowiącej nieodłączny element SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 186058-2024
Interne Kennung: ZP.271.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony to tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Zamawiający będzie oceniał oferty według kryteriów określonych w SWZ. Punkty przyznawane za kryteria będą liczone według wzorów określonych w SWZ. Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria oceny stanowić będzie końcową ocenę danej oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 71355200 Amtliche Landvermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Ostrów Mazowiecka