13875-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Implementace kybernetických opatření pro projekt „Posílení kybernetické bezpečnosti Nemocnice Na Františku“ v rámci Národního plánu obnovy ČR II část 2 a 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementace kybernetických opatření pro projekt „Posílení kybernetické bezpečnosti Nemocnice Na Františku“ v rámci Národního plánu obnovy ČR II část 2 a 3
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti Nemocnice Na Františku dle zákona o kybernetické bezpečnosti a souvisejících předpisů. Obsahem je pořízení, implementace a nastavení HW a SW nástrojů, testování celého výstupu ve zkušebním režimu a provedení penetračních testů.
Interne Kennung25_24_VZNŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Část 2: SW nástroje kybernetické bezpečnosti
Interne Kennungčást 1 SW nástroje
LosLOT-0002
Titel2. Část 3: Nástroje řízení kybernetické bezpečnosti
Interne Kennung2. Část 3: Nástroje řízení kybernetické bezpečnosti