2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z podziałem na 3 zadania:
Beschreibung: Dostawa z podziałem na 3 zadania: Zadanie 1 dostawa generatora galowego oraz akcesoriów do elucji, Zadanie 2 dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutycznego o składzie jakościowym Edotreotidum Zadanie 3 dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutyczneg o składzie jakościowym Gozetotidum.
Interne Kennung: ZP/PN/8/26/LSOFA/APF/AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa generatora galowego oraz akcesoriów do elucji
Beschreibung: dostawa generatora galowego oraz akcesoriów do elucji
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutycznego o składzie jakościowym Edotreotidum
Beschreibung: dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutycznego o składzie jakościowym Edotreotidum
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutyczneg o składzie jakościowym Gozetotidum
Beschreibung: dostawa zestawów do sporządzania preparatu radiofarmaceutyczneg o składzie jakościowym Gozetotidum
Interne Kennung: Zadanie 3