2. Verfahren
Verfahren
Titel: HAS green academy - EA Schoonmaak, glasbewassing en sanitaire voorzieningen
Beschreibung: De scope van de opdracht is het uitvoeren van schoonmaak- en glasbewassingdiensten en het leveren van sanitaire voorzieningen (hardware en verbruiksartikelen) met bijbehorende dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000