2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna i monitoring Szpitala Nowowiejskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stała ochrona fizyczna, stałe monitorowanie sygnałów alarmowych systemu sygnalizacji włamania oraz sygnałów pożarowych obiektów Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, zwanego dalej „Szpitalem Nowowiejskim”. Przedmiot zamówienia dotyczy kompleksu budynków przy: ul. Nowowiejskiej 27, ul. Dolnej 42, ul. Puławska 87/89 oraz Rasztów ul. Cypriana Kamila Norwida 2, gmina Klembów w okresie 24 miesięcy
Interne Kennung: 1/DZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001