13905-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Aankondiging afronding onderhandelingsprocedure zonder aankondiging en Vrijwillige transparantie vooraf inzake Kleinschalige voorziening met de mogelijkheid tot vrijheidsbeperkende maatregelen
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankondiging afronding onderhandelingsprocedure zonder aankondiging en Vrijwillige transparantie vooraf inzake Kleinschalige voorziening met de mogelijkheid tot vrijheidsbeperkende maatregelen
BeschreibungDeze kennisgeving wordt gepubliceerd om te voldoen aan het transparantiebeginsel en om marktpartijen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorgenomen gunning aan Stichting Elker. De aanbestedende dienst is van oordeel dat er geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is om technische redenen. Voor nadere informatie over deze onderbouwing verwijzen wij u naar de bijlage. De verwachte opdrachtwaarde bedraagt € 77,5 miljoen. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0000
TitelKleinschalige voorziening met de mogelijkheid tot vrijheidsbeperkende maatregelen
BeschreibungUitvoeren van maatregelen KV-VBM zoals bedoeld in artikel 6.1.2, 6.1.3 en 6.1.4 van de Jeugdwet. 77,5 miljoen
Interne Kennung1