13914-2024 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawa paliw ciekłych dla PKS w Oławie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw ciekłych dla PKS w Oławie S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łącznie 1 800 000,00 litrów (150 000 l miesięcznie) z możliwością zwiększenia dostaw do 1 900 000,00 litrów, lub zmniejszenia ich do 1 700 000,00 litrów, w zależności od zapotrzebowania na olej napędowy CN 2710 20 11, do nw. lokalizacji Zamawiającego zlokalizowanych w: a. Oławie, Ul, Opolska 50 - pojemność zbiorników podziemnych (2 szt po 25 000 l z płaszczem) razem 50 000 l; b. Jelczu – Laskowicach, Ul. Techników 39 - pojemność zbiornika zewnętrznego 5 000 l; z przeznaczeniem do tankowania pojazdów własnych w lokalizacji w Oławie oraz Jelcz-Laskowice, a także pojazdów klientów zewnętrznych w lokalizacji w Oławie.
Interne Kennung: P-01/01/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa łącznie 1 800 000,00 litrów (150 000 l miesięcznie) z możliwością zwiększenia dostaw do 1 900 000,00 litrów, lub zmniejszenia ich do 1 700 000,00 litrów, w zależności od zapotrzebowania na olej napędowy CN 2710 20 11, do nw. lokalizacji Zamawiającego zlokalizowanych w: a. Oławie, Ul, Opolska 50 - pojemność zbiorników podziemnych (2 szt po 25 000 l z płaszczem) razem 50 000 l; b. Jelczu – Laskowicach, Ul. Techników 39 - pojemność zbiornika zewnętrznego 5 000 l; z przeznaczeniem do tankowania pojazdów własnych w lokalizacji w Oławie oraz Jelcz-Laskowice, a także pojazdów klientów zewnętrznych w lokalizacji w Oławie. 2) Średnia miesięczna wysokość dostaw oszacowana dla potrzeb niniejszego postępowania, to od 140 000 do 150 000 litrów l/mies., w tym dla poszczególnych lokalizacji: a. Oława – od 120 000 litrów do 130 000 litrów b. Jelcz – Laskowice – 20 000 litrów 3) Zamawiający przewiduje minimalne dostawy, odpowiednio na poziomie: - dla lokalizacji w Oławie - 10 000 L/mies - dla lokalizacji w Jelczu – Laskowicach - 3 000 L/mies
Menge: 1 800 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zapotrzebowania na dostawy świadczone w ramach niniejszego zamówienia. Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zamówień na dostawę paliwa z zakładanej ilości 1 800 000,00 litrów do 1 900 000,00 litrów lub zmniejszenia jej do 1 700 000,00 litrów, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego na olej napędowy.