2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Beschreibung: Przewóz osób w przewozach pasażerskich (transport drogowy autobusowy) na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej w sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze gminy Inowrocław. Linie komunikacyjne: 1) linia Balin- Latkowo- Orłowo, 2) linia Czyste- Gnojno- Orłowo, 3) linia Cieślin- Borkowo- Sławęcinek, 4) linia Jacewo- Komaszyce- Turzany, 5) linia Jacewo-Słońsko- Turzany, 6) linia Krusza Zamkowa- Piotrkowice- Tupadły, 7) linia Sławęcinek- Radłówek- Jaksice, 8) linia Strzemkowo-Czyste- Sławęcinek, 9) linia Sikorowo- Karczyn-Wieś- Góra, 10) linia Sikorowo-Łojewo- Dulsk- Góra. Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: nie wcześniej niż po upływie roku od dnia przesłania niniejszego ogłoszenia do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług: 01.09.2026 – 31.12.2028. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001