2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor diensten: parkeerbeheer en parkeerautomaten
Beschreibung: Concessieovereenkomst voor diensten voor het parkeerbeheer vanaf 1 maart 2026 tem 28 februari 2031 (met mogelijkheid tot verlenging tot 29 februari 2036) van de stad Oudenaarde. Toelichting: Voorliggende concessie van openbare dienst inzake het parkeerbeheer en de parkeerautomaten op het grondgebied van de stad Oudenaarde heeft betrekking op de toekenning van een concessie met als doel (op eigen risico van de concessiehouder) het beheer en de exploitatie van de openbare betalende parkeerinfrastructuur, de parkeerinfrastructuur met de ‘blauwe zone’-reglementering, het bewonersparkeren, het parkeren op Shop & Go plaatsen, en het 15-minuten parkeren, met daaraan verbonden de inning van tarieven of retributies en de gemeentelijke parkeerkaarten conform de voorwaarden van de concessieovereenkomst, op het grondgebied van de stad Oudenaarde te beheren en te exploiteren.
Interne Kennung: PPP003-8756/6009/D87562024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D87562024_1
Haupteinstufung (cpv): 98351110 Dienstleistungen zur Durchsetzung von Parkvorschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern