2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch beheer OHI
Beschreibung: Het hoofddoel van deze aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één Inschrijver, waaraan het CAK het technisch beheer van het OHI-landschap kan uitbesteden en die ervoor zorgt dat de administratieve processen van zorgverzekeraars binnen OHI zoals: declaratieverwerking, verzekerden- en polis administratie, financiële processen ongehinderd doorgang vinden, gedurende de volledige looptijd van de Raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde voor de Raamovereenkomst is € 240.000,- per jaar. Voor de gehele looptijd is de geraamde waarde € 960.000,-. De maximale waarde wordt gesteld op € 1.440.000,-.
Interne Kennung: INk24.077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het CAK is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van twee keer één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum is 01-02-2026.