2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu sieciowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu sieciowego, którego wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.281.9A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający wyznaczył 15 dniowy termin składania ofert. Jest to spowodowane pilną potrzebą udzielenia zamówienia a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności umowa nr KPOD.07.03-IP.10-0047/25/KPO/260/2025/592. Środki KPO (Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności) to forma bezzwrotnego wsparcia finansowego oraz pożyczek pochodzących z unijnego instrumentu NextGenerationEU, ustanowionego po pandemii COVID-19. Źródło finansowania KPO: Unia Europejska, w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF – Recovery and Resilience Facility). W związku z faktem iż wartość szacunkowa w/w zamówienia przekracza progi unijne, gdzie Zamawiający zmuszony jest zachować dłuższe terminy publikacji ogłoszenia, ale również np. na wezwanie do dostarczenia dokumentów, podpisanie umowy (10 dni), przeprowadzenie postępowania w normalnym trybie uniemożliwiłoby wykorzystanie dotacji i dokonanie zakupów, a tym samym wiązało się z istotną szkodą dla interesu publicznego Zamawiający zmuszony jest skrócić termin składania ofert zgodnie z ww. przepisem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Rozbudowa sieci WIFI w obu lokalizacjach
Beschreibung: Wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup sprzętu sieciowego dla lokalizacji Ligota
Interne Kennung: Część 2