139330-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4,Zamawiający informuje, iż skraca termin składania ofert do 30 dni ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 118
Beschreibung: jednorazówka
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0017
Titel: 120
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0018
Titel: 91
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0019
Titel: 110
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0020
Titel: 112
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0021
Titel: 113
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0022
Titel: 63
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0023
Titel: 183
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0024
Titel: 22
Interne Kennung: 22