2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka přístrojového vybavení pro urgentní příjem SZZ Krnov - ČÁST 1: Transportní lehátko pro CUP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky na dodávku přístrojového vybavení pro Centrální urgentní příjem Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov, příspěvková organizace: 8ks Transportní lehátko pro CUP
Interne Kennung: KRN/FMP/2025/04/přístrojové vybavení – CUP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192130 Motorisierte Betten
5. Los
Los: LOT-0001