See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro ochranné pracovní oděvy a pomůcky
Beschreibung: Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS je specifikován dle jednotlivých kategorií tohoto DNS následovně: 1. Ochranná pracovní obuv Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranné pracovní obuvi dle potřeby Zadavatele. 2. Ochranné pracovní oděvy Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních oděvů dle potřeby Zadavatele. 3. Ochranné pracovní oděvy pro technické pracovní pozice Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních nereflexních oděvů pro pracovní technické pozice dle potřeby Zadavatele. 4. Ochranné pracovní pomůcky pro práci ve výškách Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních pomůcek pro práci ve výškách (např. bezpečnostní postroje, bezpečnostní lana, karabiny, bezpečnostní pomůcky pro práci ve visu) dle potřeby Zadavatele. 5. Specifické ochranné pracovní pomůcky Předmětem veřejných zakázek budou dodávky specifických ochranných pracovních pomůcek (např. pracovní rukavice, čepice, nákrčníky, ochranné brýle, dle potřeby Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 19638-2020
Interne Kennung: VŘ_P_02_2020
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18410000 Spezialkleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18420000 Bekleidungszubehör, 18610000 Pelzwaren, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen, 18113000 Arbeitsbekleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18143000 Schutzkleidung, 18823000 Bergschuhe, 18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová smlouva na dodávku ochranných pracovních oděvů pro technické pozice
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky pracovních nereflexních oděvů pro celoroční užívání.
Interne Kennung: DNS_P_02_2020_K3_2025_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová smlouva na dodávku osobních ochranných pracovních oděvů
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky osobních ochranných pracovních oděvů pro celoroční užívání pro potřeby terénních zaměstnanců Zadavatele.
Interne Kennung: DNS_P_02_2020_K2_2025_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová smlouva na dodávku ochranných pracovních pomůcek pro práci ve výškách
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky ochranných pracovních pomůcek pro práci ve výškách pro celoroční užívání pro potřeby terénních zaměstnanců Zadavatele.
Interne Kennung: DNS_P_02_2020_K4_2025_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ.
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová smlouva na dodávku bezpečnostní obuvi
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky bezpečnostní obuvi pro celoroční užívání.
Interne Kennung: DNS_P_02_2020_K1_2025_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18823000 Bergschuhe, 18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall, 18610000 Pelzwaren, 18830000 Sicherheitsschuhe