139487-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie wsparcia eksperckiego Departamentowi Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej polegającego na ocenie przygotowania inwestycji w infrastrukturę w ramach oceny wniosków składanych w naborze projektów w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w których zaplanowano wykonanie inwestycji w obszarze „I-2.3 Infrastruktura drogowa”
Beschreibung: Udzielenie wsparcia eksperckiego Departamentowi Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej polegającego na ocenie przygotowania inwestycji w infrastrukturę w ramach oceny wniosków składanych w naborze projektów w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w których zaplanowano wykonanie inwestycji w obszarze „I-2.3 Infrastruktura drogowa”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Po zawarciu umowy (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią Załącznik nr 2 do SWZ) stanowił on będzie załącznik do umowy. W ramach zamówienia Wykonawca oceni inwestycje przekazane przez Zamawiającego, według jego potrzeb. Zamawiający prognozuje, że do oceny będzie 229 inwestycji. Liczba ta jest poglądowa i nie jest wiążąca dla Zamawiającego. Zamawiający przeznaczy na realizację zamówienia kwotę 251 600,00 (słownie: dwieście pięćdziesiąt jeden tysięcy sześćset 00/100) złotych brutto. Zamawiający zobowiązuje się przekazać Wykonawcy do oceny inwestycje w takiej liczbie, która będzie odpowiadać co najmniej 20% tej kwoty. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Zamówienia będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z zakresem usług stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia. Zakresem usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.5 SWZ, będzie ocena dodatkowych inwestycji w infrastrukturę w ramach oceny wniosków składanych w naborze projektów w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w których zaplanowano wykonanie inwestycji w obszarze: „I-2.3 Infrastruktura drogowa”. Zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 3.5 SWZ, został uwzględniony przy ustalaniu jego wartości i nie przekroczy kwoty 42 956,10 zł netto. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. W celu ułatwienia dostępu do zamówienia, przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części udzielanych w drodze osobnych postępowań.
Vorherige Bekanntmachung: 747039-2024
Interne Kennung: BDG-V.2611.104.2024.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie wsparcia eksperckiego Departamentowi Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej polegającego na ocenie przygotowania inwestycji w infrastrukturę w ramach oceny wniosków składanych w naborze projektów w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w których zaplanowano wykonanie inwestycji w obszarze „I-2.3 Infrastruktura drogowa”.
Beschreibung: Udzielenie wsparcia eksperckiego Departamentowi Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej polegającego na ocenie przygotowania inwestycji w infrastrukturę w ramach oceny wniosków składanych w naborze projektów w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w których zaplanowano wykonanie inwestycji w obszarze „I-2.3 Infrastruktura drogowa”.