2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební práce pro expozici
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce pro expozici v budově městského muzea v Mariánských Lázních. Stavební práce budou provedeny dle projektové dokumentace s názvem „Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební úpravy – expozice, stavební úpravy D1“ od Ing. arch. Jana Albrechta zpracované v 03/2025 a dle projektové dokumentace pro výměnu oken zpracovanou Ing. arch. Václavem Zunou v 05/2024 Rozsah předmětu zakázky je také dán výkazem výměr, který je součástí zadávací dokumentace. Realizace nové expozice spadá do dotačního projektu „Stavební úpravy Městské muzeum Mariánské Lázně“, registrační číslo projektu CZ.06.04.04/00/22_051/0003520. Zadavatel v souladu s § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „ZZVZ“), rozhodl o rozdělení zakázky na dvě samostatné části, které jsou zadávány v oddělených samostatných řízeních: 1. část: Vybudování expozice (realizace expozic, interiérový mobiliář a audiovizuální technika). 2. část: Stavební práce (stavební úpravy expozice, stavební úpravy prostoru foyer a výměnu okna v prostoru expozice). Toto zadávací řízení se týká 2. části – Stavební práce.
Interne Kennung: P26V00000016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001