2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaknr. 31216926; Afvalbenchmark 2026 t/m 2029
Beschreibung: Zaaknr. 31216926; het over vier (4) jaar uitvoeren van benchmarks over het voorkomen, scheiden en verminderen van afval bij jaarlijks tenminste drie (3) bedrijfssectoren in Nederland en het daarmee bijdragen aan de circulaire economie, alsmede het presenteren van de resultaten daarvan in tenminste drie (3) jaarlijkse artikelen. Meer specifiek betreft de omvang: 1. het tenminste twaalf (12) en ten hoogste zestien (16) keer uitvoeren van een afvalbenchmark 2. het daarbij opstellen van tenminste twaalf (12) en ten hoogste zestien (16) artikelen 3. het adviseren over deze specialistische diensten, alsmede het verzorgen van tenminste twee (2) en ten hoogste een (1) actieve communicatiebijdrage(n) na de onderzoeken
Interne Kennung: Zaaknr. 31216926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311200 Durchführung von Umfragen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afvalbenchmarks 2026 t/m 2029
Beschreibung: Zaaknr. 31216926 voor het over vier (4) jaar uitvoeren van benchmarks over het voorkomen, scheiden en verminderen van afval bij jaarlijks tenminste drie (3) bedrijfssectoren in Nederland en het daarmee bijdragen aan de circulaire economie, alsmede het presenteren van de resultaten daarvan in tenminste drie (3) jaarlijkse artikelen. Meer specifiek betreft de omvang: 1. het tenminste twaalf (12) en ten hoogste zestien (16) keer uitvoeren van een afvalbenchmark 2. het daarbij opstellen van tenminste twaalf (12) en ten hoogste zestien (16) artikelen 3. het adviseren over deze specialistische diensten, alsmede het verzorgen van tenminste twee (2) en ten hoogste een (1) actieve communicatiebijdrage(n)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het aan het einde van de looptijd van vier jaar, indien gewenst, verlengen van de opdracht met ten hoogste een jaar