2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w roku 2027 samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie w roku 2027 kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków, zwanych dalej „jednostkami”. 2) Maksymalna liczba obsługiwanych przez Wykonawcę jednostek w każdym momencie świadczenia usługi nie może przekroczyć 290 jednostek. 3) Z zastrzeżeniem pkt. 2) powyżej, Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany liczby obsługiwanych przez Wykonawcę jednostek. Wykonawcy z tytułu tej zmiany nie będą przysługiwały w stosunku do Zamawiającego żadne roszczenia, w tym roszczenia finansowe. Wykonawca otrzyma za dany okres rozrachunkowy (miesiąc) wyłącznie wynagrodzenie za obsługę jednostek wykazanych do obsługi przez Zamawiającego w tym okresie.
Interne Kennung: Numer planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026: 2.3.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001