2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž ultrazvukových kalorimetrů včetně modulu pro dálkový odečet a dodávka a montáž rozdělovačů topných nákladů, dodávka a montáž vodoměrů včetně dálkových odečtů spotřeby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž 237 ks nových ultrazvukových kalorimetrů včetně modulu pro dálkový bezdrátový odečet a dodávka a montáž 5 293 ks nových rozdělovačů (indikátorů) topných nákladů s integrovaným modulem na radiátory v objektech ve vlastnictví zadavatele z důvodu rozúčtování dodaného tepla mezi nájemce jednotlivých bytových a nebytových prostor. Dále je předmětem veřejné zakázky dodávka 3 550 ultrazvukových vodoměrů včetně dodávky plomby pro vodoměry, montáže a vyhotovení montážního protokolu. Vodoměry musí být vybaveny komunikačními moduly pro dálkový bezdrátový odečet. Předmětem veřejné zakázky je i vyhotovení všech montážních protokolů, pasportizace radiátorů za účelem stanovení výkonového koeficientu pro jednotlivé RTN, dodávka a montáž případných potřebných venkovních odečtových antén pro dálkový odečet měřidel. Současně je předmětem veřejné zakázky i pravidelné roční rozúčtování nákladů na teplo v souladu s platnou legislativou. Zadavatel požaduje, aby údaje sesbírané jednotlivými kalorimetry, RTN a vodoměry se automaticky přenášely do internetové aplikace, do které bude mít zadavatel neomezený přístup a vybraný dodavatel pro bytové domy zajistí pravidelné roční rozúčtování nákladů na teplo (vytápění ÚT). Rozúčtování nákladů na teplou a studenou vodu není předmětem této veřejné zakázky a provádí jej zadavatel sám. Internetová aplikace musí být přístupná i jednotlivým nájemníkům na základě přidělených přístupových hesel tak, aby byla splněna povinnost uložená legislativou od 1. 1. 2024 a zajistila zpřístupnění pravidelných informací o zjištěné spotřebě tepla a vody včetně přehledu, jak si bytová jednotka stojí ve srovnání s průměrnou spotřebou celého domu.
Interne Kennung: 7870
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38418000 Kalorimeter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0001