139618-2026 - Ergebnis
Polen – Schutz gefährdeter Arten – „Ochrona ex situ żubra w Polsce” - utrzymanie i obsługa żubrów przebywających w Zagrodzie Hodowlano- Pokazowej w Wolisku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Ochrona ex situ żubra w Polsce” - utrzymanie i obsługa żubrów przebywających w Zagrodzie Hodowlano- Pokazowej w Wolisku.
BeschreibungUsługi w zakresie utrzymania i obsługi żubrów przebywających w Zagrodzie Hodowlano – Pokazowej w Wolisku obejmujące: przygotowanie karmy wraz z czynnościami związanymi z codziennym dokarmianiem, sprawdzanie czystości i sprawności wodopojów zlokalizowanych na terenie zagrody, nadzór obiektu podczas godzin otwarcia dla odwiedzających, czynności pomocnicze przy obsłudze zwierząt, codzienny monitoring liczebności stanu zdrowia żubrów, konserwację, utrzymanie, bieżące naprawy infrastruktury znajdującej się na terenie zagrody, wykonywanie innych prac mających na celu prawidłowe i sprawne funkcjonowanie zagrody.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługi w zakresie utrzymania i obsługi żubrów przebywających w Zagrodzie Hodowlano – Pokazowej w Wolisku obejmujące: przygotowanie karmy wraz z czynnościami związanymi z codziennym dokarmianiem, sprawdzanie czystości i sprawności wodopojów zlokalizowanych na terenie zagrody, nadzór obiektu podczas godzin otwarcia dla odwiedzających, czynności pomocnicze przy obsłudze zwierząt, codzienny monitoring liczebności stanu zdrowia żubrów, konserwację, utrzymanie, bieżące naprawy infrastruktury znajdującej się na terenie zagrody, wykonywanie innych prac mających na celu prawidłowe i sprawne funkcjonowanie zagrody
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.