13962-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Onderhoud bomen 2025 - 2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bomen 2025 - 2031
Beschreibung: Doel van de aanbestedingsprocedure is om met één aannemer een overeenkomst te sluiten voor het uitvoeren van de werkzaamheden. Voor de eisen die wij aan de uitvoering van de Opdracht stellen, en de wijze waarop we dat met de Opdrachtnemer willen vastleggen, verwijzen we kortheidshalve naar het Bestek in de bijlagen. De omvang van de Opdracht is beschreven in deel 2.2 van het Bestek. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Beheersing snoeibeeld bomen; b. Beheersing zorgplicht voor bomen; c. Werkzaamheden in het kader van de Wet natuurbescherming; d. Inzetten personeel en materieel; e. Het verwijderen van bomen; f. Het verwijderen van stobben; g. Het verwerken van vrijgekomen materiaal; h. Het planten van bomen; i. Herstellen van verharding en grasvegetatie; j. Het toepassen van verkeersmaatregelen.
Interne Kennung: Z24002050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op de omvang van de Opdracht en de aard van de Opdracht hebben we gekozen voor een openbare Europese aanbestedingsprocedure, volgens hoofdstuk 2 van het ARW 2016.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud bomen 2025 -2031
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht bevat een optie tot verlenging.