See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROJEKT V RÁMCI AREÁLU SK SLAVIA PRAHA K REALIZACI METODOU EPC
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování energetických služeb a provedení energeticky úsporných opatření s cílem zajistit nižší spotřebu energie v objektech zadavatele prostřednictvím využití moderních technologií.
Interne Kennung: EPCSlavia01
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování energetických služeb a provedení energeticky úsporných opatření s cílem zajistit nižší spotřebu energie v objektech zadavatele prostřednictvím využití moderních technologií. Náplní veřejné zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem dle §10e odst. 4 zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů, spočívajících v realizaci předběžných činností; ve zpracování potřebné projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření; v zajištění náležitostí spojených se získáním stavebního povolení; v realizaci základních energeticky úsporných opatření; ve zpracování dokumentace skutečného provedení úsporných opatření; ve vypracování provozního řádu pro nově instalované zařízení a zaškolení obsluhy; v poskytování energetického managementu; v poskytování záruky za dosažení smluvně garantovaných úspor, za účelem dosažení zvýšení energetické účinnosti a snížení provozních nákladů v objektu zadavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost úpravy s ohledem na schválení předběžné zprávy po ověření skutečného stavu objektů a zjištění případných rozdílů oproti stavu uvedenému v zadávací dokumentaci.