139656-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biestrzyków" w podziale na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biestrzyków" w podziale na zadania
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biestrzyków” w podziale na zadania: • Zadanie 1 – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich pozwoleń, uzgodnień i warunków niezbędnych do prawidłowego wykonania prac budowlanych; • Zadanie 2 – Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji prac budowlanych na podstawie dokumentacji, o której mowa w pkt. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do umowy Zakres projektowanej inwestycji obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej w Biestrzykowie wraz z przyłączami do granicy nieruchomości
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biestrzyków” w podziale na zadania: • Zadanie 1 – Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich pozwoleń, uzgodnień i warunków niezbędnych do prawidłowego wykonania prac budowlanych; • Zadanie 2 – Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji prac budowlanych na podstawie dokumentacji, o której mowa w pkt. 1. ZAKRES PROJEKTOWANEJ INWESTYCJI OBEJMUJE BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ W BIESTRZYKOWIE WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI DO GRANICY NIERUCHOMOŚCI.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.