13966-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa systemu do obrazowania VNA/PACS wraz ze sprzętem i licencjami oraz ich integracją z systemem HIS i Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - KPO 133/PN/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu do obrazowania VNA/PACS wraz ze sprzętem i licencjami oraz ich integracją z systemem HIS i Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - KPO 133/PN/2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu PACS uzupełnionego o funkcje VNA – system do obrazowania VNA/PACS wraz ze sprzętem i licencjami oraz ich integracji z systemami funkcjonującymi w jednostce (HIS) i Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia.
Interne KennungKPO 133/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu PACS uzupełnionego o funkcje VNA – system do obrazowania VNA/PACS wraz ze sprzętem i licencjami oraz ich integracji z systemami funkcjonującymi w jednostce (HIS) i Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy- Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji – Część III SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, zainstalować, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić szkolenie pracowników Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.