See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i podziałów nieruchomości w ramach zadania pn. ,,Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo -rowerowe w obszarze wiejskim i miejskim” - wykonanie umowy
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej i podziałów nieruchomości w ramach zadania pn. ,,Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo -rowerowe w obszarze wiejskim i miejskim” - wykonanie umowy
Interne Kennung: IN.271.8.2024.RC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i podziałów nieruchomości w ramach zadania pn. ,,Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo -rowerowe w obszarze wiejskim i miejskim”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu (odrębnie dla każdego ze wskazanych w pkt 4.3 i 4.5 SWZ odcinków) dokumentacji projektowej (obejmującej zakres wskazany w rozdziale 4.4 i 4.6 SWZ) niezbędnej do wykonania przebudowy dróg wraz z likwidacją ewentualnych kolizji w zakresie budowy ścieżek pieszo-rowerowych.
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen