See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem transportu jest Gmina Wolsztyn. Umowa będzie dotyczyć gminnych przewozów pasażerskich autobusowych na obszarze Gminy Wolsztyn oraz gmin, które zawarły z Gminą Wolsztyn porozumienia komunalne dotyczące międzygminnej komunikacji autobusowej.
Interne Kennung: IN.271.24.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001