See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych okresowych przeglądów i napraw tomografu komputerowego Aquilion ONE wraz z częściami zamiennymi na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych okresowych przeglądów i napraw tomografu komputerowego Aquilion ONE wraz z częściami zamiennymi na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Vorherige Bekanntmachung: 457328-2025
Interne Kennung: DZP-280-1/28/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisowych okresowych przeglądów i napraw tomografu komputerowego Aquilion ONE wraz z częściami zamiennymi na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zakup dodatkowej lampy i detektora w ramach zawartej umowy