2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie Beheersysteem Openbare Ruimte gemeente Hengelo
Beschreibung: Gemeente Hengelo behoort met ca. 84.000 inwoners en een oppervlakte van bijna 62km2 tot de 40 grootste gemeenten van Nederland. Het is tevens de 4e stad van Overijssel. Er gebeurt veel, ambities worden waargemaakt. Het gaat goed met de stad. Een van de redenen is dat de openbare ruimte goed wordt beheerd, plannen worden gemaakt en werk wordt uitgevoerd. Hierin wordt de gemeente ondersteunt door software applicatie GBI World. Specifiek over deze software gaat deze procedure. €400.000,-
Interne Kennung: 4043080
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Hengelo behoort met ca. 84.000 inwoners en een oppervlakte van bijna 62km2 tot de 40 grootste gemeenten van Nederland. Het is tevens de 4e stad van Overijssel. Er gebeurt veel, ambities worden waargemaakt. Het gaat goed met de stad. Een van de redenen is dat de openbare ruimte goed wordt beheerd, plannen worden gemaakt en werk wordt uitgevoerd. Hierin wordt de gemeente ondersteunt door software applicatie GBI World. Specifiek over deze software gaat deze procedure. 1
Interne Kennung: 1