139793-2026 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Kategorie A4 - zemní plyn velkoodběr/středoodběr - sdružené služby dodávky zemního plynu 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKategorie A4 - zemní plyn velkoodběr/středoodběr - sdružené služby dodávky zemního plynu 2026
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka pro 28 odběrných míst pro 24 pověřujících zadavatelů sjednaného množství zemního plynu, v kvalitě podle příslušných platných právních předpisů, pokud tomu nebrání okolnosti vyvolané provozovatelem distribuční soustavy nebo okolnosti stanovené právními předpisy. Dodávka zemního plynu je splněna přechodem zemního plynu z příslušné distribuční soustavy přes měřící zařízení do odběrného místa odběratele. Měření dodávek, včetně vyhodnocování a předávání výsledků měření je zajišťováno provozovatelem distribuční soustavy podle příslušného platného právního předpisu. Dodávka zemního plynu se uskutečňuje v režimu středoodběr/velkoodběr v souladu s hodnotou rezervované kapacity a odběru.
Interne KennungZVZ/004/LK25
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0004
TitelA4 Zemní plyn velkoodběr/středoodběr
Interne KennungA4