See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania czystości pomieszczeń w kompleksach administrowanych przez 33WOG (zamówienie z podziałem na 6 części)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: usługa utrzymania czystości pomieszczeń w kompleksach administrowanych przez 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie. 2) Niniejsze zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: Część nr 1: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Lipa Część nr 2: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Tarnobrzeg Część nr 3: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków Część nr 4: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków, Czyżów Część nr 5: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski Część nr 6: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski
Vorherige Bekanntmachung: 458384-2024
Interne Kennung: OB2/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Udzielenie zamówienia nastąpi w trybie przetargu ograniczonego, o którym mowa w art. 410 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 2. Zamówienie swą wartością przekracza kwoty określone w przepisach, wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp. 3. Zamawiający udzieli zamówienia w trybie przetargu ograniczonego, gdzie oferty mogą składać wyłącznie Wykonawcy zakwalifikowani do II etapu postępowania. 4. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów i oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 5. Ofertę, oświadczenia oraz inne dokumenty dotyczące niniejszego postępowania, Wykonawca przekazuje odpowiednio jako dokument elektroniczny bądź cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym (dokument w formatach danych wymienionych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 12 kwietnia 2012r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 6. W postępowaniu o udzielenie zamówienia, komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://portal.smartpzp.pl/33wog.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Lipa
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Lipa 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 1
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projektowanych postanowieniach umownych,.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Tarnobrzeg
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Nowa Dęba, Mielec, Tarnobrzeg 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków, Czyżów
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Kielce, Busko-Zdrój, Suków, Czyżów 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski
Beschreibung: 1) Usługa utrzymania czystości terenów utwardzonych wraz z odśnieżaniem oraz utrzymanie czystości terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez 33 WOG w m. Sandomierz, Radoszki, Ostrowiec Świętokrzyski 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 90911200-8 Usługi sprzątania 3) Termin realizacji zamówienia: od 01.01.2025r. do 31.12.2027 4)Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w projekcie umowy.
Interne Kennung: Cześć 6