2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie, implementatie en beheer van integrale Bedrijfsvoeringsoplossing
Beschreibung: Het op basis van gebruikrechten ter beschikking stellen, de (basis)inrichting, implementatie, (data)migratie en het beheer van een integrale Bedrijfsvoeringsoplossing ter uitvoering c.q. ondersteuning van de bedrijfsvoeringsprocessen binnen de Cogas-bedrijven Zie Selectieleidraad
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Selectie Bedrijfvoeringsoplossing
Beschreibung: Het op basis van gebruikrechten ter beschikking stellen, de (basis)inrichting, implementatie, (data)migratie en het beheer van een integrale Bedrijfsvoeringsoplossing ter uitvoering c.q. ondersteuning van de bedrijfsvoeringsprocessen binnen de Cogas-bedrijven Zie Selectieliedraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - procesmatige ondersteuning infra-projecten - ondersteuning klantbediening
139811-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Selectie, implementatie en beheer van integrale Bedrijfsvoeringsoplossing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: