See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bijzonder bestek voor de overheidsopdracht voor leveringen met als voorwerp leveren van voeding en non food
Beschreibung: Bijzonder bestek voor de overheidsopdracht voor leveringen met als voorwerp leveren van voeding en non food
Interne Kennung: PPP2BG-3/5007/2025 PDS 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van algemene voeding, food en non food.
Beschreibung: Perceel 1 bestaat uit algemene voeding, food en non-food. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). De opdrachtnemer garandeert dat de gevraagde hoeveelheden/gewichten gevolgd worden. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2025 PDS 01_1
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van verse groenten en fruit
Beschreibung: Perceel 2 bestaat uit verse (geen diepvries) groenten en fruit. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. In de inventaris wordt rekening gehouden met dagprijzen volgens de datum van indienen van de offerte. De opdrachtgever verwacht dat het fruit en de groenten van hoogstaande kwaliteit zijn. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is. De opdrachtnemer garandeert dat de gevraagde hoeveelheden/gewichten gevolgd worden. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller. Het staat de opdrachtgever vrij deze dagprijzen ten alle tijden af te toetsen aan de marktprijzen van dat moment. Indien hier een grote discrepantie opzit behoudt de opdrachtgever zich het recht prijsverantwoording op te vragen of facturen te weigeren.
Interne Kennung: 2025 PDS 01_2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van vers vlees
Beschreibung: Perceel 3 bestaat uit vers (geen diepvries) vlees. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. In de inventaris wordt rekening gehouden met dagprijzen volgens de datum van indienen van de offerte. De opdrachtgever verwacht dat het vlees van hoogstaande kwaliteit is. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is. De opdrachtnemer garandeert dat de gevraagde hoeveelheden/gewichten gevolgd worden. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller. Het staat de opdrachtgever vrij deze dagprijzen ten alle tijden af te toetsen aan de marktprijzen van dat moment. Indien hier een grote discrepantie op is, behoudt de opdrachtgever zich het recht prijsverantwoording op te vragen of facturen te weigeren.
Interne Kennung: 2025 PDS 01_3
Los: LOT-0004
Titel: Leveren van verse vis
Beschreibung: Perceel 4 bestaat uit verse vis. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. De opdrachtgever verwacht dat de vis van hoogstaande kwaliteit is. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is. De opdrachtnemer garandeert dat de gevraagde hoeveelheden (grammen, liters…) gevolgd worden. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2025 PDS 01_4
Los: LOT-0005
Titel: Leveren van warme en koude dranken
Beschreibung: Perceel 5 bestaat uit warme en koude dranken. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). De opdrachtnemer garandeert dat de gevraagde hoeveelheden/gewichten gevolgd worden. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2025 PDS 01_5