2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koude en warme drankenvoorzieningen
Beschreibung: De gemeente Montferland heeft momenteel 10 machines staan, verdeeld over 3 locaties. De overeenkomsten van deze machines lopen af op 31-3-2026. De Opdrachtgever wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de levering en het onderhouden van warme drankautomaten, inclusief het leveren van ingrediënten voor warme dranken en toebehoren (verse bonenmachines). De Opdrachtgever wenst door middel van deze aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer welke de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. € 300.000,-
Interne Kennung: 47002989
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanbesteding Koude en warme drankenvoorzieningen
Beschreibung: De gemeente Montferland heeft momenteel 10 machines staan, verdeeld over 3 locaties. De overeenkomsten van deze machines lopen af op 31-3-2026. De gemeente wil dan ook via deze aanbesteding een nieuwe overeenkomst sluiten. De geraamde omvang van de opdracht voor de gehele looptijd, inclusief optionele verlengingen De maximale contractwaarde is € 300.000,00 exclusief btw voor de totale contractperiode, inclusief optionele verlengingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsleidraad